Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2018

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 

 

  1. W dzisiejszą 4. Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Prośmy Boga, aby nie zabrakło dobrych żniwiarzy na żniwie Pańskim.

 

  1. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjalnych odbędzie się w dzisiejszą niedzielę 22 kwietnia po Mszy świętej o godzinie 10:00.

 

  1. Można się jeszcze zapisać na spotkanie młodzieży w Lednicy, które odbędzie się w sobotę 2 czerwca.

 

  1. W tym roku minie 20 lat od śmierci pierwszego proboszcza naszej Parafii ks. Leszka Tokarskiego. W związku z tym chcielibyśmy wydać wspomnienia o jego osobie w czasopiśmie „Nasza Parafia”, poświęcając osobie ks. Leszka Tokarskiego jeden numer naszego parafialnego periodyku lub przynajmniej obszerniejszy artykuł. W związku z tym prosimy osoby, które chciałyby wspomnieć postać ks. Tokarskiego o kontakt w księdzem proboszczem. Chodzi o napisanie wspomnienia lub świadectwa, albo przynajmniej udzielenie wywiadu na temat osoby księdza Leszka Tokarskiego.