Ogłoszenia duszpasterskie 5.08.2018

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

  1. W jutrzejszy poniedziałek 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w naszym kościele będą sprawowane o godzinie 7:00 i 18:00.

 

  1. Jutro po Mszy świętej o godzinie 6:00 wyruszy z katedry Piesza Pielgrzymka włocławska na Jasną Górę, która wejdzie do Częstochowy 13 sierpnia. Módlmy się o duchowe owoce pielgrzymki nie tylko dla jej uczestników, ale także dla współczesnego Kościoła.

 

  1. W najbliższy wtorek 7 sierpnia odbędzie się pielgrzymka samochodowa do Lichenia. Wyjazd o godzinie 8:15. Można się zapisać w zakrystii.

 

  1. We wtorek 7 sierpnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 

  1. W przyszły wtorek 14 sierpnia będziemy obchodzić naszą parafialną uroczystość ku czci św. Maksymiliana, czyli odpust w naszej Parafii. Suma Odpustowa zostanie odprawiona o godzinie 18:00. Będzie jej przewodniczył i homilię wygłosi Kanclerz Kurii Diecezjalnej Ks. Prałat Artur Niemira. Zapraszamy na Eucharystię odpustową ministrantów, asystę, dziewczynki sypiące kwiatki oraz wszystkich czcicieli św. Maksymiliana. Odpust to doroczne święto wspólnoty parafialnej. Zaplanujmy sobie zatem uczestnictwo w naszym parafialnym święcie.

 

  1. W sobotę 1 września odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Obór. Zainteresowanych zapisujemy w zakrystii.