Ogłoszenia duszpasterskie 3.02.2019

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

3 lutego 2019 roku

 

  1. W dzisiejszą niedzielę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika i opiekuna wiernych, zwłaszcza w chorobach gardła. Stąd podczas wszystkich Mszy świętych sprawujemy obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych, jak to mamy w tradycji od kilku lat.

 

  1. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie już czynna w wyznaczonych godzinach porannych i wieczornych z jednym wyjątkiem: we wtorek 5 lutego po południu będzie nieczynna.

 

  1. Po przerwie kolędowej Biblioteka Parafialna będzie już czynna od jutrzejszego poniedziałku w godzinach: 15:00 – 17:00.

 

  1. Po ponad miesięcznej przerwie także Wspólnota „Emmanuel” zaprasza wszystkich chętnych w najbliższy wtorek 5 lutego na spotkanie modlitewne po wieczornej Mszy świętej.

 

  1. Od środy o godzinie 17:30 zapraszamy na Nowennę do świętego Maksymiliana, której nie było w okresie wizyty duszpasterskiej.

 

  1. Począwszy od soboty 9 lutego próby Scholi „Venite adoremus” będą się odbywały o godzinie 12:30, natomiast spotkania oazowe – o godzinie 14:00.

 

  1. W sobotę 9 lutego o godzinie 16:00 w kościele odbędzie się spotkanie formacyjne na temat sakramentu pokuty (spowiedzi) dla dzieci klas trzecich oraz ich rodziców w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii świętej.

 

  1. W najbliższą sobotę 9 lutego odbędą się też w naszym kościele modlitwy w intencji ewangelizacji naszego Miasta:

 

18:00 – Msza święta w intencji Miasta Włocławka. Po Mszy świętej – Adoracja Eucharystyczna

 

W nabożeństwie wezmą udział chętni przedstawiciele wspólnot parafii włocławskich. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, którzy chcą modlić się za nasze Miasto.

 

  1. Po przerwie trwającej od Bożego Narodzenia spotkania Kręgu Biblijnego zostaną wznowione od przyszłego poniedziałku 11 lutego.

 

  1. W przyszłą niedzielę 10 lutego podczas Mszy świętych od godziny 7:00 do 13:00 będzie śpiewał zespół wokalny „Anielskie głosy” z Ukrainy. Będzie można nabyć płyty tegoż zespołu.