Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020

25 NIEDZIELA ZWYKŁA „A”

20 września 2020 roku

1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci i młodzieży, zakończonej we wczorajszą sobotę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15:00. Serdeczne „Bóg zapłać!” składamy wspólnotom i grupom, które włączyły się w Adorację: młodzieży, Wspólnocie „Emmanuel”, członkom „Żywego Różańca”, Kręgowi Biblijnemu, Scholi „Venite adoremus” oraz wszystkim modlącym się przed Chrystusem Eucharystycznym   

2. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie formacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sobotę 26 września o godzinie 16:00.

3. Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi zaprasza uczennice klas ósmych oraz szkół średnich, a także studentki, na weekendowe spotkania formacyjne w roku szkolnym oraz na rekolekcje w czasie ferii i wakacji. Spotkania na temat „Eucharystia drogą do nieba” będą się odbywały w domu zakonnym Zgromadzenia we Włocławku, ul. Orla 9. Informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się na wywieszonych plakatach i stronie internetowej Zgromadzenia.