Ogłoszenia duszpasterskie 3.10.2021

27 NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

3 października 2021 roku

1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 11:30 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej.

2. W październiku, miesiącu modlitwy różańcowej, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

  • dorosłych: codziennie o godzinie 17:30;
  • dzieci i młodzież: w środę i piątek o godzinie 16:45.

3. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie formacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w sobotę 9 października:

  • 15:00 – klasy: III a, III b
  • 16:00 – klasy: III c, III d

4. Przyjmujemy na modlitwę za zmarłych, czyli tzw. wypominki, na następny rok wypominkowy, rozpoczynający się od Uroczystości Wszystkich Świętych oraz na wypominki jednorazowe na różańcu za zmarłych, odmawianym w oktawie Wszystkich Świętych, czyli od 2 do 8 listopada.

5. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Słowo Życia” w kościele św. Józefa we Włocławku zaprasza na cotygodniowy cykl spotkań odnawiających i ożywiających relacje z Panem Bogiem. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 5 października o godzinie 19:00. Usłyszymy o działaniu Ducha Świętego w każdym człowieku, o uzdrowieniu duchowym i fizycznym, o potężnej miłości Boga do każdego z nas i poznamy Jedyną Drogę i Prawdę naszego życia. Seminarium prowadzi Diecezjalny Koordynator Odnowy w Duchu Świętym ks. Krzysztof Antczak.