Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022

3 NIEDZIELA ZWYKŁA

23 stycznia 2022 roku

1. Dzisiejsza 3. Niedziela Zwykła jest po raz trzeci obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ma ona przyczynić się do tego, „aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego” (papież Franciszek).

2. Do wtorku, jak corocznie w dniach od 18-go do 25-go stycznia, obchodzimy Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijaństwa.

3. Krąg Biblijny w lutym zaprasza na poniedziałkowe spotkania wszystkich chętnych do kościoła na godzinę 18:45. Oprócz tradycyjnych rozważań, zostaną poruszone tematy takie jak: Czym jest Pismo Święte? Jak czytać Pismo Święte? Z czego składa się Pismo Święte? Jak żyć słowem Bożym na co dzień? Spotkania poprowadzi ks. Jakub. Pierwsze spotkanie odbędzie się 7 lutego.

4. Poświęcenie świec dzieci klas trzecich w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii świętej odbędzie się 2 lutego na Mszy świętej o godzinie 16:30.

5. Na następne spotkanie formacyjne dzieci klas trzecich w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszamy w sobotę 12 lutego:

  • 15:00 – klasy: III a, III b
  • 16:00 – klasy: III c, III d