Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022

WIELKANOC – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

17 kwietnia 2022 roku

1. Msza Rezurekcyjna w Wielkanoc jest celebrowana o tradycyjnej porze, czyli o godzinie 6:00. Następne Msze święte w Wielkanoc o godzinie 8:30; 10:00; 11:30; 13:00 (chrzty) oraz 18:00. Nie będzie więc Mszy świętej o godzinie 7:00.

2. W Poniedziałek Wielkanocny, czyli w Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze święte będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę.

3. Serdeczne „Bóg zapłać!” składamy za kolejne 11 ofiar na system fotowoltaiczny i pompę ciepła.

4. W sobotę 23 kwietnia zapraszamy na spotkanie przygotowujące do Pierwszej Komunii świętej dzieci klas trzecich oraz ich rodziców:

  • 15:30 – klasy: III a, III b
  • 16:30 – klasy: III c, III d

Podczas spotkania odbędzie się odbiór strojów pierwszokomunijnych.

5. W sobotę 23 kwietnia o godzinie 15:00 w naszym kościele będzie miał miejsce Dzień Otwarty dla tych, którzy chcą dołączyć do służby liturgicznej. Ministranci naszej Parafii zapraszają wszystkich chętnych. Nie ma limitów wiekowych.   

6. Wielkanocne życzenia Biskupa Włocławskiego.

7. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i Przyjaciołom życzymy pięknych, błogosławionych Świąt, obfitych w radość płynącą ze Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz życia w przyjaźni z Nim. Pomimo niepokoju, smutku i lęku, które ogarniają wielu z nas z powodu wojny na Ukrainie i cierpienia wielu niewinnych ludzi, przyjmijmy łaski płynące ze zwycięstwa Zmartwychwstałego i radujmy się z tego, że On zaprasza nas do udziału w swoim zwycięstwie nad grzechem i śmiercią. Ufajmy, że dzięki modlitwie, ofierze i miłosierdziu Bożemu, zatryumfuje pokój i braterstwo, które są darem Zmartwychwstałego.