Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2022

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

29 maja 2022 roku

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku trwa Nowenna do Ducha Świętegow ramach nabożeństwa majowego. Dni rozpoczynającego się tygodnia są czasem szczególnej modlitwy o dary Ducha Świętego. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Wielkanocny.

2. Dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 13:00 odbędzie się uroczystość Komunii świętej rocznicowej dzieci klas czwartych.

3.Jutro w poniedziałek 30 maja kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu w godzinach od 16:00 do 17:30. Rano będzie nieczynna.

4. Do wtorku włącznie zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17:30. Od środy o tej samej porze zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będziemy śpiewać Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego i słuchać rozważań.

5. Odbiór zdjęć i filmów z Uroczystości Pierwszej Komunii świętej odbędzie się w niedzielę 5 czerwca po Mszy świętej o godzinie 11:30.

6. Serdeczne „Bóg zapłać!” składamy 2 rodzinom za złożone w minionym tygodniu ofiary na system fotowoltaiczny oraz pompę ciepła.