Ogłoszenia duszpasterskie 9.06.2024

10 NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

9 czerwca 2023 roku

1. W dzisiejszą niedzielę 9 czerwca przejdzie ulicami Włocławka Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, Ojczyzny”. Marsz rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 15:00 w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Jana Apostoła i Ewangelisty. O godzinie 16:00 nastąpi rodzinny przemarsz ulicami Kapitulną, Wysoką, Budowlanych i Promienną do kościoła św. Józefa na Zazamczu. O godzinie 17:00 planowane jest spotkanie końcowe w kościele św. Józefa. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym ważnym publicznym świadectwie wartości rodziny i życia ludzkiego.   

2. Jutro w poniedziałek  10 czerwca o godzinie 16:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Apostolatu Maryjnego.

3. W tym miesiącu codziennie o godzinie 17:30 zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Jezusowego i słuchamy rozważań.

4. W czwartek 13 czerwca Po Mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie. Odmówimy modlitwę różańcową, po czym wyruszy procesja wokół kościoła z Figurą Matki Bożej Fatimskiej. Przynieśmy świece z osłonami, które zapalimy podczas procesji.