Ogłoszenia duszpasterskie 23.06.2024

12 NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

23 czerwca 2024 roku

1. Do końca miesiąca codziennie o godzinie 17:30 zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. 

2. W sobotę 29 czerwca przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele odprawimy o godzinie 7:00 i 18:00. Ofiary na tacę w tym dniu są przeznaczone na tak zwane Świętopietrze, zwane obolem św. Piotra, składane na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego.

3. Z dniem 1 lipca odchodzi z naszej Parafii ks. Damian Pluskota, którego Biskup Włocławski kieruje na wikariat do Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Koninie. Księdzu Damianowi podziękujemy za prawie ośmioletnią pracę w naszej Parafii w przyszłą niedzielę 30 czerwca podczas Mszy świętej o godzinie 11:30.   

4. Serdeczne „Bóg zapłać!” składamy wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu złożyli ofiary na malowanie wieży kościoła.