Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019

5 NIEDZIELA ZWYKŁA

10 lutego 2019 roku

 

 

  1. W dzisiejszą niedzielę podczas Mszy świętych od godziny 7:00 do 13:00 śpiewa zespół wokalny „Anielskie głosy” z Ukrainy. Można nabyć płyty tegoż zespołu.

 

  1. Po przerwie trwającej od Bożego Narodzenia spotkania Kręgu Biblijnego zostaną wznowione od jutrzejszego poniedziałku 11 lutego.

 

  1. Rodziców i dzieci klas trzecich zapraszamy w sobotę 2 marca o godzinie 16:00 do Domu Parafialnego na pobranie wymiarów dzieci w celu uszycia strojów do Pierwszej Komunii świętej.

 

  1. W sobotę 2 lutego zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim, którzy nas przyjęli w swoich domach. Wyrażamy naszą wdzięczność za życzliwość, świadectwo wiary i jedności ze wspólnotą Kościoła oraz za złożone ofiary. Podczas zakończonej kolędy 68 % mieszkań było dla składających wizytę duszpasterską kapłanów otwartych, natomiast 32 % było zamkniętych.

 

  1. Od ubiegłego poniedziałku 4 lutego posługuje w naszej Parafii nowy wikariusz, ks. Jakub Wiśniewski, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie. Naszego nowego księdza wikariusza polecamy życzliwości i modlitwie nas wszystkich, a ks. Jakubowi życzymy, aby czuł się pośród nas dobrze, a praca w naszej Parafii przyniosła mu wiele radości i satysfakcji.