Ogłoszenia duszpasterskie 21.04.2019

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – WIELKANOC

21 kwietnia 2019 roku

 

 

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w procesji rezurekcyjnej, a szczególnie asyście, ministrantom i dziewczynkom sypiącym kwiatki.

 

  1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny, w Drugi Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze święte są sprawowane tak jak w każdą niedzielę.

 

  1. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej zapraszamy w tym tygodniu na spotkanie w kościele w piątek 26 kwietnia o godzinie 16:00.

 

  1. W piątek 26 kwietnia o godzinie 18:00 będziemy się modlić w intencji wspólnot i parafii włocławskich oraz dzieł ewangelizacyjnych przez nie podejmowanych. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną modlić się za nasze Miasto. Po Mszy świętej odbędzie się Adoracja eucharystyczna, którą poprowadzi Ruch Światło-Życie.

 

  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” wszystkim ofiarodawcom żywności dla potrzebujących za hojność oraz cenne i wartościowe dary. Jak zwykle wrażliwość wielu naszych Parafian okazała się wielka i godna uznania. Z ofiarowanych darów zostały przygotowane 72 paczki, które w Wielkim Tygodniu w pięćdziesiątej drugiej akcji charytatywnej (od 2001 roku) otrzymały rodziny potrzebujące pomocy.

 

  1. Osoby zapisane na 5-dniową pielgrzymkę do następujących miejsc: Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Zakopane, Spływ Dunajcem, Bukowina Tatrzańska, Bochnia w terminie od 24 do 28 czerwca, prosimy o uzupełnienie danych osobowych i wpłatę zaliczki do końca rozpoczynającego się tygodnia. Zebranie organizacyjne dla uczestników tej pielgrzymki odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 16:00 w Domu Parafialnym.

 

  1. Młodzież i dzieci wyjeżdżający na rekolekcje oazowe w terminie od 16 do 31 lipca, proszeni są o oddanie karty uczestnika do soboty 27 kwietnia.

 

  1. Wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom życzymy pięknych, błogosławionych Świąt, obfitych w radość płynącą ze Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz życia w przyjaźni z Nim.