Ogłoszenia duszpasterskie 22.09.2019

25 NIEDZIELA ZWYKŁA

22 września 2019 roku

1. Dzieci klas trzecich przygotowujące się do Pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców zapraszamy na spotkanie formacyjno-organizacyjne, które odbędzie się w dzisiejszą niedzielę 22 września po Mszy świętej o godzinie 12:00.

2. Młodzież klas ósmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjno-organizacyjne w jutrzejszy poniedziałek 23 września o godzinie 19:00.

3. Caritas Diecezji Włocławskiej zachęca parafie i szkoły do włączenia się w akcję „Tornister misyjny”, w ramach której zbiera przybory i zeszyty szkolne dla dzieci w Tanzanii, Kenii i Papui Nowej Gwinei. Odpowiadając na ten apel w naszym kościele organizujemy zbiórkę przyborów i zeszytów szkolnych, które można składać w zakrystii do niedzieli 6 października włącznie. 

4. Parafia p.w. Matki Bożej Fatimskiej zaprasza na peregrynację ikony Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Chętni z naszej Parafii są zaproszeni w środę 25 września na Mszę świętą o godzinie 18:30, różaniec i Apel Jasnogórski. Szczegóły podane są na plakacie.