Ogłoszenia duszpasterskie 11-18-25.07.2021

15-16-17 NIEDZIELA ZWYKŁA „B”

11-18-25 lipca 2021 roku

1. We wtorek 13 lipca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie:

  • 18:00   Msza święta
  • 18:30   Różaniec w kościele i procesja ze śpiewem pieśni i świecami wokół kościoła. Przynieśmy świece z osłonami.

2. W najbliższą środę 14 lipca w tradycyjnej porze naszej parafialnej Nowenny o godzinie 17:30 zapraszamy na Nabożeństwo do św. Józefa, któremu w Kościele poświęcony jest aktualny rok.

3. W niedzielę 25 lipca przypada dzień św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tradycyjne poświęcenie pojazdów odbędzie się tego dnia po każdej Mszy świętej.

4. W dniach od 6 do 13 sierpnia odbędzie się 33. Piesza Pielgrzymka Włocławska do Częstochowy. Pielgrzymka wyruszy 6 sierpnia po Mszy świętej o godzinie 6:00 w katedrze. Zapisy w kancelarii Katedralnej do 15 lipca.

5. Wydaliśmy nowy, pięćdziesiąty szósty numer czasopisma “Nasza Parafia”. Serdeczne podziękowanie składamy panom: Jackowi Dąbkowi i Piotrowi Rybińskiemu oraz Wydawnictwu “Expol” za nieodpłatne wydanie naszego parafialnego czasopisma. Dochód z jego sprzedaży jest przeznaczony na nasz kościół. Cena 3 zł. Właścicielom oraz firmie “Expol” składamy serdeczne staropolskie “Bóg zapłać”.

6. W poniedziałek 30 sierpnia odbędzie się pielgrzymka autokarowa z naszej Parafii na Jasną Górę do Częstochowy. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godzinie 6:30, powrót około godziny 20:00. Zapisy w zakrystii po Mszy świętej.