Ogłoszenia duszpasterskie 7.04.2024

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO „B”

7 kwietnia 2024 roku

1. W tym roku w dniu 25 marca w kalendarzu liturgicznym obchodziliśmy Wielki Poniedziałek, a w takim przypadku Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przenosi się na pierwszy dzień po oktawie Wielkanocy. Tak więc w jutrzejszy poniedziałek 8 kwietnia liturgicznie będziemy obchodzić właśnie Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte będą sprawowane o godzinie 7:00 i 18:00. Podczas Mszy świętej o godzinie 18:00 odbędzie się złożenie przyrzeczeń Duchowej Adopcji.

2. We wtorki w okresie wielkanocnym po Mszy świętej o godzinie 18:00 Wspólnota Emmanuel zaprasza wszystkich chętnych na Nabożeństwo Via lucis (Drogi światła).

3. W sobotę 13 kwietnia w Częstochowie odbędzie się Diecezjalne dziękczynienie za Nawiedzenie Matki Bożej w diecezji włocławskiej w Kopii Jej Jasnogórskiego Obrazu. Wyjazd grupy z naszej Parafii wspólnie z Parafią Narodzenia Najświętszej Maryi Panny około godziny 6:35.  

4. Za dziesięć dni, w środę 17 kwietnia o godzinie 17:00 odbędzie się bierzmowanie w naszej Parafii. Spotkania bezpośrednio przygotowujące w kościele przed sakramentem dojrzałości chrześcijańskiej będą się odbywały w następujących terminach:

  • 10 kwietnia (środa) godzina 18:45 – spotkanie formacyjno-organizacyjne
  • 12 kwietnia (piątek) godzina 18:45 – spotkanie formacyjno-organizacyjne
  • 15 kwietnia (poniedziałek) godzina 18:45 – spowiedź