Ogłoszenia duszpasterskie 4.10.2020

27 NIEDZIELA ZWYKŁA „A”

4 października 2020 roku

1. Dzisiaj udziałem we Mszy świętej o godzinie 13:00 kończy się w naszej Parafii trzydniowy Kurs dla młodzieży „Zapalniczka”, który prowadzi ks. Rafał Krauze, marianin, wraz z 11-osobową ekipą ewangelizacyjną. Kurs rozpoczął się w piątek 2 października o godzinie 18:00. Uczestnikami kursu jest młodzież od ósmej klasy szkoły podstawowej w liczbie 75 osób, głównie z naszej Parafii. Prosimy o modlitwę w intencji prowadzących oraz uczestników kursu, którego celem jest rozpalenie wiary w młodych ludziach.

2. W październiku, miesiącu modlitwy różańcowej, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:

  • dorosłych: codziennie o godzinie 17:30;
  • dzieci i młodzież: w poniedziałek, środę i (wyjątkowo w tym tygodniu) w czwartek o godzinie 16:45.

3. Przyjmujemy na modlitwę za zmarłych, czyli tzw. wypominki, na następny rok wypominkowy, rozpoczynający się od Uroczystości Wszystkich Świętych oraz na wypominki jednorazowe na różańcu za zmarłych, odmawianym w oktawie Wszystkich Świętych, czyli od 2 do 8 listopada.