Ogłoszenia duszpasterskie 6.08.2023

NIEDZIELA – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

6 sierpnia 2023 roku

1. W dzisiejszą niedzielę 6 sierpnia obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego.

2. W najbliższą sobotę 12 sierpnia o godzinie 19:00 w naszym kościele zapraszamy na Uwielbienie Pana modlitwą i pieśnią, które poprowadzi wspólnota „Dom” wraz z przyjaciółmi. Zapraszamy na to spotkanie przede wszystkim ludzi młodych, a także wszystkich, którzy czują się młodzi duchowo.  

3. Za tydzień w poniedziałek 14 sierpnia będziemy obchodzić naszą parafialną uroczystość ku czci św. Maksymiliana, czyli odpust w naszej Parafii. O godzinie 18:00 zostanie odprawiona Suma Odpustowa, po której wyruszy procesja eucharystyczna. Będzie jej przewodniczył i homilię wygłosi ks. dr Jacek Bartczak. Zapraszamy na główną Eucharystię odpustową ministrantów, asystę, dziewczynki sypiące kwiatki oraz wszystkich czcicieli św. Maksymiliana. Odpust to doroczne święto wspólnoty parafialnej. Zaplanujmy sobie zatem uczestnictwo w naszym parafialnym święcie.